BASINDA BİZ

YENİ AKİT GAZETESİ

 

https://www.yeniakit.com.tr/haber/cay-kazani-bakir-ocakbasi-mangal-ve-kumda-kahve-makinesi-1346227.html

 

Çay kazanı, Bakır Ocakbaşı Mangal ve Kumda Kahve Makinesi

Türk yeme içme kültüründe çay, kahve ve mangalın oldukça önemli bir yeri bulunuyor. Bu sebeple bunların pişirilmesinde geleneksel yöntemler tercih ediliyor.

Çay kazanı, Bakır Ocakbaşı Mangal ve Kumda Kahve MakinesiFirmamız, sizlere, Türk yemek kültürünün en önemli parçası olan; bakır ocakbaşı mangal çeşitlerini sunuyor. Ülkemizde et yemekleri ve özellikle mangal çeşitlerinin yemek kültürümüzdeki yeri oldukça önemlidir. Firmamız, bu anlamda mangal keyfinin en lezzetli, en doğal ve Türk yemek kültürüne en uygun şekilde yaşanması için son derece kaliteli ve özel bakır ocakbaşı mangal tasarımlarını sizlerin beğenisine sunuyor. Ayrıca kömürlü ocakbaşı mangal ın yanısıra, DOĞALGAZLI OCAKBAŞI MANGAL da artık üretiyoruz. Ce belgeli, birinci kalite ocakbaşı mangalbaşı çeşitlerimiz sizlerle..

Alanında uzman, seçkin ustalarımız sayesinde, bakır ocakbaşı mangal ürünlerimizi, sizlerin görsel ve fiziki anlamda istediğiniz nitelikte ve son derece yüksek kalitedeki işçilikle imal ediyoruz. Bu sayede hayalinizdeki ve işletmenizle tam uyumlu bakır ocak başı mangal çeşitlerine en uygun fiyat ve kalite garantili bir şekilde sahip oluyorsunuz. Sadece sitemize özel olarak tasarlanan kaliteli, uzun ömürlü ve görsel anlamda son derece etkileyici bakır ocak başı mangal çeşitlerimiz yüzde 50’ye varan indirimlerle sizlerle buluşuyor.

Her İhtiyaca Uygun Çay Kazanı Çeşitleri

Firmamız bünyesinde sizlerin istek ve ihtiyaçlarına tam olarak karşılık verecek çeşitlilikte çay kazanı çeşitlerini sizlerin beğenisine sunuyoruz. Firmamız bünyesinde özel tasarım bakır çay kazanı, krom Çay kazanı ve statik çay kazanı modellerini üretiyoruz. İç kazan olarak da, içi bakır çay kazanı, içi paslanmaz çay kazanı şeklinde üretebiliriz. Enerji tipine göre; tüplü çay kazanı, doğalgazlı çay kazanı, elektrikli çay kazanı, hem gazlı hem elektrikli çay kazanları... Demlik sayısı, iç kazan ve dış kaplama özellikleri gibi sizin ve işletmenizin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak çay ocağı kazanı sunuyoruz. Müşteri memnuniyetini her zaman en ön planda tutan firmamız, sadece sitemize özel olarak sizlere yüzde 40’lara varan indirim sunuyoruz. İstediğiniz renk ve desende üretim yapabilen firmamız sizlerin özel istek ve taleplerinize göre özel üretim hizmetini de sunuyoruz. Çay kazanları mızın teknolojik özellikleri en üst seviyede olup, her zaman en üst seviyede tasarruf ve kalite sunan ürünleri sizlerle buluşturuyoruz.

En Özel Kumda Kahve Makineleri ve Közde Kahve Standları

Firmamız bünyesinde, kumda kahve keyfini ve közde kahve keyfini istediğiniz her an yaşayabilmeniz için, en son teknolojik özelliklere sahip kumda kahve makinelerini sizlere sunuyoruz. Sitemizde özel olarak kumda kahve makinelerine yüzde 60’a varan indirimli fiyatlarla ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde bu makinelere özel kumları da bulabilirsiniz. Ürünlerimizin hepsi garantili olup hem tasarım, hem tasarruf hem de kalite anlamında en iyi ürünleri en uygun fiyatlarla sizlerle buluşturuyoruz. Ayrıca sitemizde sizlere sunduğumuz tüm ürünlerin yedek parçaları da tamamen orijinal ve uygun fiyatlı olarak ihtiyaç duymanız halinde sizlere sunuluyor.

https://www.osmanlicaykazanlari.com